Nowa strona 1
news
KONCERT W CZAPLINKU 20 VIII 2011
Zapraszamy Was na nasz koncert w ramach XV SEJMIKU MŁODZIEŻOWEGO - BOSKI FESTIWAL na lotnisku w Broczynie k. Czaplinka, godz. 16.30
KONCERT W SANDOMIERZU 14 V 2011
Zapraszamy Was na koncert z okazji "DNIA OTWARTEJ FURTY" przy Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu, godz. 16.00
Zapraszamy na koncert do INOWROCŁAWIA - 22 MAJ 2010
Zapraszamy WAS na nasz najbliższy koncert, tym razem do Inowrocławia, który odbędzie się 22 maja 2010 przy parafii p.w. Świętego Ducha, ul. Jagiellońska 2, startujemy planowo o 20.30 - Czekamy na WAS
Już jest piosenka ON CZEKA
Tak jak zapowiadaliśmy prezentujemy naszą najnowszą piosenkę ON CZEKA. Jesteśmy przekonani, że będzie to jeden z najbardziej ulubionych piosenek TLS. Jednakże przede wszystkim zależy nam i oto się modlimy, aby ten numer nie tylko się podobał słuchaczom, ale żeby wpływał na sposób myślenia oraz postrzegania Boga i własnego życia w kontekście tego co ON dla nas zrobił

Póki co prezentujemy WAM nagranie z próby, jak tylko zarejestrujemy go w studio - damy znać.

On Czeka Posłuchaj
Praca nad nowymi utworami
Aktualnie pracujemy nad nowymi piosenkami i jedna z nich jest już na ukończeniu, ballada w rytmie na 3/4 z refrenem o dość ciężkim brzmieniu i głębokim przesłaniu. Utwór "ON CZEKA", to piosenka mówiąca o tym, że ludzie żyją w ciągłym pośpiechu, są zaganiani i wcale nie myślą o tym co CHRYSTUS dla nas zrobił. Jednak pomimo ludzkiej ignorancji JEZUS tak bardzo nas kocha, że ciągle czeka na każdego człowieka z wyciągniętymi w jego kierunku rękoma.
Niedługo będziecie mogli posłuchać tej piosenki w wersji demo na naszej stronie.
Nagrania video z koncertów w sieci
Zapraszamy WAS do serwisów YouTube i Myspace, gdzie znajdziecie obecnie ponad 20 różnych utworów z różnych koncertów. Do końca listopada 2009 mamy zamiar umieścić prawie wszystkie piosenki z większości koncertów w tym sezonie, które udało się nagrać, w sumie będzie dostępnych ponad 50 filmów.
Nowe zdjęcia w galerii
Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć w dziale GALERIA z ostatnich koncertów w Iławie, Żyrardowie, Morągu i Ostrołęce
Po raz pierwszy zdjęcia z koncertu w WIĘZIENIU
W galerii pojawiły się nowe zdjęcia z ostatnich dwóch koncertów w Zakładzie Karnym w Czerwony Borze k/ Łomży. Po raz pierwszy w tego typu miejsce mogliśmy zabrać ze sobą apart i kamerę, niedługo więc będą dostępne do obejrzenia fragmenty koncertów. Graliśmy na świerzym powietrzu - na boisku. Bóg był tak łaskawy, że pomimo, iż w tym dniu padał deszcz, kiedy zaczęliśmy rozkładać się ze sprzętem niebo się wypogodziło i mieliśmy fantastyczną pogodę. Panie Boże jeszcze raz DZIĘKI!
Wywiad w RADIO CHRZEŚCIJANIN
10 kwietnia b.r. w studio radia CHRZEŚCIJANIN został nagrany wywiad z zespołem, zarejestrowany materiał zostanie wyemitowany na antenie radia 22 kwietnia o godzinie 20.00. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania - www.radiochrześcijanin.pl
Nowe zdjęcia w galerii
Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z ostatnich dwóch koncertów w klubach No Mercy i Metal Cave. Żeby obejrzeć wszystkie zdjęcia z danej kategorii obok miniaturek trzeba kliknąc link ZOBACZ
Najbliższe koncerty
tlsbaner.gif

26 lutego 2009 gramy w Zakładzie Karnym BIAŁOŁĘKA w Warszawie, niestety nie możemy nikogo na ten koncert zaprosić ze zrozumiałych względów, ale za to zapraszamy Wszystkich na koncert w klubie No Mercy w Warszawie przy ulicy Bema 65. Oprócz The Living Stones zagrają też inne chrześcijańskie kapele: ELEUTERIA (Hip Hop) i NEVER DIE (death metal), start o godz. 20.00
3 kwietnia 2009 gramy w Klubie Metal Cave, razem z zespołem SYNDROM KRETA, start o godzinie 20.30
W najbliższym czasie też szykują się dwa koncerty w więzieniach i to jeszcze w kwietniu - ŁOWICZ i CZERWONY BÓR K/ŁOMŻY
Lepiej późno, niż wcale - przedstawiamy nową wokalistkę
Co prawda Aneta jest już kilka miesięcy z nami, wspólnie zagraliśmy już kilka koncertów, a ponieważ do tej pory oficjalnie jej jeszcze nie przedstawiliśmy, chcemy nadrobić zaległości i niniejszym to czynimy.
Nasza poprzednia wokalistka Dorota, na dniach zostanie mamusią wyczekiwanego synka, który pewnie kiedyś zasili szeregi Living Stonsów.
Tak więc przybliżamy WAM postać Anety Plewińskiej - naszej nowej gwiazdy, zamieszczamy zdjęcie, wywiad, który został przeprowadzony przez portal www.BOSKO.pl, a w dziale MULTIMEDIA znajduje się wywiad wideo, nagrany przed koncertem w Żorach.
Aneta-internet.jpg
Podaj proszę IMIĘ, NAZWISKO ORAZ PSEUDONIM ARTYSTYCZNY

Aneta Plewińska, pseudonimu brak

Śpiewam w zespole The Living Stones od dość krótkiego czasu. Obecnie promujemy najnowszą płytę „Przyjaciel”, która została nagrana z poprzednią wokalistką Dorotą Kozak. Cieszę się, że mogę śpiewać o tym, co jest najważniejsze- Bożej miłości i przebaczeniu. To buduje moją wiarę, którą mogę się dzielić z tymi, którzy jej potrzebują- taka jest nasza misja i cel.

1. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY UTWÓR MUZYCZNY - PODAJ TYTUŁ i NAZWĘ WYKONAWCY?

Trudno jest mi wybrać tylko jeden, spośród wielu, które cenię. Każdy jest inny i każdy ma w sobie coś, co sprawia, że jest mi bliski. Lubię energetyczną muzykę opartą na sekcji rytmicznej z wyraźną linią basu, np., muzykę Marcus’a Miller’a, jak też spokojniejszą przy akompaniamencie jednego instrumentu, jak w przypadku mojej ulubionej piosenki A.M. Jopek pt.„Biel”. Najczęściej słucham Jamiroquai’a, to czysta energia i żywioł.

2. KTO JEST TWOIM ŻYCIOWYM AUTORYTETEM i DLACZEGO?

Największym autorytetem w moim życiu jest mój tata. Imponuje mi jego mądrość, to, w jaki sposób żyje, jak mocno potrafi kochać i dawać siebie innym bezinteresownie.

3. KTO LUB CO INSPIRUJE TWOJĄ TWÓRCZOŚĆ?

Inspiruje mnie muzyka, którą słucham, muzycy i wokaliści, których podziwiam. Inspiracją są dla mnie koncerty, momenty improwizacji, możliwość tworzenia czegoś nowego, wypływającego gdzieś ze środka, nie wykalkulowanego i autentycznego. Lubię dać się ponieść emocjom, emocje i adrenalina podczas koncertów nie dają się z niczym innym porównać, są inspirujące same z siebie, ale sztuką jest umieć je okiełznać.

4. JAKIE JEST TWOJE NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE, COŚ CZEGO NIGDY NIE ZAPOMNISZ, CO WYWARŁO NA TOBIE OGROMNE WRAŻENIE?

Nie zapomnę wesela mojego brata. Jesteśmy bliźniakami i zawsze łączyła nas b. mocna i silna więź, dlatego też bardzo przeżywałam ten ważny moment ślubu w jego życiu. Zaśpiewałam młodej parze piosenkę. Bardzo się wzruszyłam, a głos wychodził gdzieś z samego środka mnie. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, jak wielką rolę odgrywają emocję, jak potrafią uwolnić głos. Nie zapomnę tych chwil, ponieważ nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak wielkiego zalewu uczyć, miłości i doświadczenia siły więzi pomiędzy nami. To muzyka uwolniła w nas te pokłady uczuć, z których zdawaliśmy sobie sprawę, ale nigdy tak silnie ich nie odczuliśmy. Rozpoczynał się nowy rozdział naszych relacji. To było wzruszające i nigdy tego nie zapomnę. Muzyka ma wielka moc.

5. Z KIM CHCIAŁABYŚ WYSTĄPIĆ NA JEDNEJ SCENIE?

Podziwiam wielu artystów Marcus’a Millera, Jill Scott, Erykah Badu, Pat’a Metheny. Byłoby pięknie wystąpić z którymś z tych muzyków, ale nie śmiem nawet o tym marzyć.

6. CO ZNACZY DLE CIEBIE BYCIE CHRZEŚCIJANINEM?

Dla mnie bycie Chrześcijaninem to mocne wkorzenienie w Boga. To przepełnienie Jego miłością, bo miłość jest najważniejsza i pierwsza. To ona determinuje to, jacy jesteśmy naprawdę. Chrześcijaństwo to doskonalenie w miłości, do miłości, jaką Bóg umiłował każdego z osobna- miłości bezwarunkowej.

7. CZEGO NIGDY NIE POŚWIĘCIŁABYŚ DLA MUZYKI?

Nie chciałabym dopuścić do sytuacji, w której muzyka i jej tworzenie zaabsorbowały mnie tak bardzo, że już nie miała czasu na relacje z Bogiem i najbliższymi. To raczej czarny scenariusz, ale dobrze jest mieć świadomość, że czasem pasje mogą stać się centrum życia, a relacje z Bogiem stracić na znaczeniu.

8. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY SPOSÓB NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU?

Lubię aktywnie spędzać wolne chwile. To mi daje energię i prawdziwy relaks, odświeża umysł i pomaga nabrać dystansu do życia. Lubię spędzać czas poza domem, spotykać się ze znajomymi, czasem pobiegać. Kiedy jestem w domu lubię słuchać głośno muzyki, czytać, niekiedy oddaję się napadom generalnych porządków, śpiewając przy tym na całe gardo, (oczywiście gdy jestem sama w domu. Wieczorami lubię prowadzić długie rozmowy telefoniczne korzystając z dobrodziejstwa darmowych połączeń. A poza tym czasami popadam w zadumę , to taka wewnętrzna potrzeba autoświadomości

9. NA CO POWINNI UWAŻAĆ MŁODZI LUDZIE? PRZED CZYM BYŚ ICH PRZESTRZEGAŁA?

Myślę, że ogromne znaczenie dla każdego, bez względu na wiek ma to, w jakim środowisku ludzi się obraca, z kim spędza znaczną część czasu. Warto czasem przemyśleć niektóre relacje, ich wpływ na nasze myślenie, wartości oraz słuszność ich podtrzymywania. To właśnie młodzi ludzie są grupą najbardziej podatną na wpływy, gdyż ich psychika nie jest jeszcze dobrze ukształtowana, a wartości wystarczająco ugruntowane.

10. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY CYTAT EWENTUALNIE MOTTO?

Polecam książkę „Alchemik” Paulo Coelho, dla tych którzy wierzą w marzenia lub chcieliby tę wiarę odzyskać. A to jeden z moich ulubionych cytatów: „Ten, kto żyje Własną Legendą wie to wszystko, co wiedzieć powinien. I tylko jedno może unicestwić marzenie- strach przed porażką.”

NA KONIEC OPOWIEDZ ULUBIONY DOWCIP!

Wolę słuchać, niż opowiadać, co nie znaczy, że nie lubię rozśmieszać. Za to nasz perkusista do kawałów ma niesłychaną głowę i talent. Myślę, że z opowiedzeniem jednego ulubionego kawału miałby taki sam problem jak ja z odpowiedzeniem na pierwsze pytanie.
smile smile
Koncert w Zakładzie Poprawczym (Studzieniec 14 XI 2008)
Już poraz drugi dzięki przychylności Dyrektora Zakładu Poprawczego w Studzieńcu i we wspólpracy z miejscowym kapelanem ks. Markiem, zagraliśmy koncert dla osadzonych tu chłopaków. Tak się fajnie złożyło, aczkolwiek przypadkowo, że wcześniej graliśmy dokładnie rok temu 14 listopada 2007. Atmosfera jak poprzednieo była bardzo fajna. Pozdrawiamy WAS serdecznie. Zapraszamy do obrzenia zdjęć z tego koncertu w dziale GALERIA
Koncert w Kinie (Choszczno 22 X 2008)
Zapraszamy do działu GALERIA, gdzie zostały dodane nowe zdjęcia z ostatniego koncertu w Choszcznie. Z Choszczna jest już całkiem blisko do Szczecina.
Zapraszamy na koncert do Choszczna woj. Zachodniopomorskie
Wiecej informacji w dziale Koncerty, zobacz zwiastun
Zdjęcia z koncertu w Żorach i Radzyniu Podlaskim
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatnich koncertów. Aktualne zdjęcia znajdują się w linku GALERIA
Nowa płyta PRZYJACIEL już w sprzedaży
Przyjaciel.jpg
Od lipca nowa płyta jest już dostępna w sprzedaży, między innymi w takich sklepach jak:
www.dobryskarbiec.pl; www.ccm.pl; www.sklep.af.com.pl; www.coolshop.pl
Planowany koncert w Radzyniu Podlaskim
Zapraszamy 29 czerwca 2008 na koncert do Radzynia Podlaskiego, który odbędzie się na tarasie kina ORANŻERIA.
15 IV 2008 Nagranie video z koncertu
Zapraszamy do działu MULTIMEDIA w celu obejrzenia utworu Festiwal Życia zarejestrowanego podczas jednego z koncertów w Warszawie.
20 IV 2008 Planowany koncert na Zlocie Młodzieżowym w Żorach
Już dziś zapraszamy na koncert w Żorach, który odbędzie się 10 lipca b.r. w ramach Ogólnopolskiego Zlotu Młodzieżowego. Bliższe informacje znajdują się w dziale koncerty.
2 III 2008 Nowy adres oficjalnej strony kapeli
Prace nad naszą stroną internetową praktycznie dobiegły końca. Oficjalna strona zespołu to www.livingstones.pl. Adres www.tls.kdm.pl będzie funkcjonował równolegle. Jak WAM się podoba nowy design?
Dziękujemy Tomkowi Prokopczukowi za pomoc w jej stworzeniu.
28 II 2008 Miks nowej płyty
Aktualnie rozpoczeliśmy miksy naszej nowej płyty PRZYJACIEL oraz nagrania video z koncertu.W niegim czasie będziecie mogli posłuchać i obejrzeć w dziale Multimedia.
15 XII 2007 Koncert w Poprawczaku w Falenicy
Tym razem mieliśmy okazję zagrać dla odmiany w Żeńskim Zakładzie Poprawczym. Podobnie jak w Studzieńcu bardzo fajna atmosfera, osadzone dziewczyny upodobały szczególnie jednego z naszych muzyków, który został DJ BATONEM. Dzięki dziewczyny, do dzisiaj mamy z tego ubaw, pozdrawiamy WAS serdecznie
8 XII 2007 Chrześcijańska Społeczność Północ
Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli. Podczas tego koncertu udało nam się zarejestrować materiał na nasz pierwszy teledysk.
13 XI 2007 Koncert na konferencji Pastorów w Milanówku
Ten koncert to był totalny odjazd, dwa dni przed koncertem dostaliśmy informację, że mamy grać. Zagraliśmy w niepełnym składzie bez klawiszy, bo Andrzej w tym czasie musiał zarabiać na "chleb powszedni", ale wyszło całkiem fajnie. To był najbardziej kamaralny koncert jaki do tej pory graliśmy - dla kilkanastu osób, jednakże to czego tam doświadczyliśmy było nieporównywalne, chyba z żadnym koncertem, do tej pory. Bracia, dziękujemy za Waszą modlitę o naszą służbę i Wasze błogosławieństwo dla nas.
10 XI 2007 Koncert w Poprawczaku w Studzieńcu
Pod koniec listopada mieliśmy okazję zagrać w Męskim Zakładzie Poprawczym w Studzieńcu. Dzięki uprzejmości kapelana koncert odbył się w kapliczce (przy okazji serdecznie księdza pozdrawiamy). Bardzo fajny koncert i świetna atmosfera, która nas wszystich pozytywnie zaskoczyła - dzięki chłopaki

DSC02573.jpgDSC02576.jpgDSC02578.jpgDSC02579.jpg
Nowa twarz 2 II 2007
Z radością przyjęliśmy do naszego grona Andrzeja, operatora czarno-białych klawiszy. Rezultatem jest pełniejsze brzmienie naszej kapeli i więcej przystojnych twarzy na zdjęciach. (Przecież nie da się grać dobrej muzy tylko na bębenkach i strunkach...)

Andrzej.JPG
Nowe brzmienie + Nowi muzycy + Nowe myślenie 27 VIII 2005
Obecnie zaczęliśmy pracę nad nowym materiałem.
Od kwietnia 2005 intensywnie przygotowujemy się do ewangelizacji w klubach, pubach i na imprezach plenerowych. Dodatkowo zainspirowani "Hillsongami" opracowujemy materiał uwielbieniowy.
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do skontaktowania się z nami
Content Management Powered by CuteNews

statystyka